AKEMI katalog
Ochrana kamene e-schop JAMAL
Ochrana životního prostředí a bezpečnost výrobků

Společnost AKEMI chemisch technische Spezialfabrik GmbH byla založena v roce 1933 Erichem Höntschem v Drážďanech. Zakladatel společnosti vyvinul první lepidla na bázi polyesterové pryskyřice a rozpoznal význam reaktivních pryskyřic pro kamenický průmysl, který udává směr.

Od té doby je AKEMI světovým lídrem ve vývoji a výrobě 2-složkových lepidel a plnicích systémů na bázi polyesterových a epoxidových pryskyřic. Na základě těchto zkušeností byl v uplynulých desetiletích vyvinut rozsáhlý a přesně koordinovaný program péče o přírodní a umělé kameny, který byl neustále zdokonalován. Tato produktová řada je doplněna vysoce kvalitními tmely ze sortimentu stavební chemie. Produkty, jako jsou 2složková plniva pro opravy a údržbu automobilů, jsou dalším obchodním segmentem společnosti AKEMI.

AKEMI je držitelem certifikátu ISO9001:2015.

Jako společnost orientovaná na budoucnost společnost AKEMI neustále pracuje na zlepšování a rozšiřování svého sortimentu, aby mohla v budoucnu nabízet svým zákazníkům inovativní řešení. Dnes AKEMI vyváží do více než 90 zemí světa a má také výrobní závody a distribuční kanceláře v USA (Atlanta), Brazílii (São Paulo), Turecku (Tuzla/İstanbul), Indii (Bangalore a Dillí) a Číně (Peking).

Scroll to Top